Cennik diet

Nowość! Wizyta online w dobie pandemii

Masz kłopoty zdrowotne, przy których niezbędna jest dieta? Szukasz najlepszego menu dla siebie? Masz dietetyczne pytania i wątpliwości? Zapraszam na wizytę online w dowolnym terminie (po telefonicznym umówieniu wizyty). Wystarczy zadzwonić 507603440. Możemy skontaktować się za pomocą Skypa, WhathsApp-a, a także Messengera. Konsultacje indywidualne w cenie 40 zł. Zamówienie diety (szczegółowe zalecenia, lista produktów wskazanych i przeciewwskazanych oraz przykłądowy jadłospis na 7 dni wraz z przepisami) – koszt 150 zł.

Standardowa dieta w chorobie (przy jednym schorzeniu)

Dieta dla jednej osoby (zawiera ogólne zalecenia i przykładowy jadłospis na 7 dni). Cena diety 150 zł.

Indywidualna dieta w chorobie (przy jednym schorzeniu)

Dieta uwzględniająca preferencje żywieniowe i styl życia oraz aktualny stan zdrowia pacjenta (zawiera szczegółowe zalecenia, listę produktów wskazanych i przeciwwskazanych oraz indywidualny jadłospis na 7 dni) przy jednym schorzeniu (dna moczanowa, choroby wątroby, nadwaga i otyłość, nadciśnienie, cukrzyca, insulinooporność, hiperinsulinemia, nietolerancja glukozy, hipoglikemia reaktywna, anoreksja i inne). Cena diety od -180 zł.

Indywidualna dieta przy kilku współistniejących schorzeniach

Dieta uwzględniająca preferencje żywieniowe i styl życia oraz aktualny stan zdrowia pacjenta przy kilku współistniejących schorzeniach (dna moczanowa, choroby wątroby, nadwaga i otyłość, nadciśnienie, cukrzyca, i inne) i zawiera szczegółowe zalecenia, listę produktów wskazanych i przeciwwskazanych oraz indywidualny jadłospis na 7 dni). Cena diety od 230 zł w zależności od rodzaju schorzeń.

Indywidualna dieta nerkowa (przy przewlekłej niewydolności nerek, dializach i po transplantacji)

Dieta uwzględniająca preferencje żywieniowe, styl życia i inne współistniejące schorzenia oraz aktualny stan zdrowia pacjenta (zawiera szczegółowe zalecenia, listę produktów wskazanych i przeciwwskazanych i indywidualny jadłospis na 7 dni, z dokładnym wyliczeniem ilości białka, tłuszczów, węglowodanów oraz sodu i potasu – na podstawie aktualnych wyników badań). Cena diety od 280 zł (zależnie od stopnia komplikacji).

Indywidualna dieta w chorobach nowotworowych oraz przy stomii

Dieta w chorobach nowotworowych, przy chemio i radio terapii, chorych ze stomią (zawiera szczegółowe zalecenia, listę produktów wskazanych oraz przeciwwskazanych i indywidualny jadłospis na 7 dni) uwzględniająca inne współistniejące schorzenia oraz aktualny stan zdrowia pacjenta. Cena diety od 230 zł (zależnie od stopnia komplikacji).

Jeśli jesteś zainteresowana/any zamów dietę przez internet>>